Tokio Hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Bivša bo izdala knjigo...

Go down 
3 posters

Misliš, da je to res?
Ja
Bivša bo izdala knjigo... Vote_lcap0%Bivša bo izdala knjigo... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Bivša bo izdala knjigo... Vote_lcap0%Bivša bo izdala knjigo... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nevem
Bivša bo izdala knjigo... Vote_lcap100%Bivša bo izdala knjigo... Vote_rcap
 100% [ 2 ]
Total Votes : 2
 

AuthorMessage
teichy
Member
Member
teichy


Posts : 176
Join date : 2008-09-15
Age : 29

Bivša bo izdala knjigo... Empty
PostSubject: Bivša bo izdala knjigo...   Bivša bo izdala knjigo... Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 2:18 pm

billova bivša bo baje izdala knjigo...

Baje Billova bivša, 22-letna Natalie B. iz Hilden (NRW) si je z trditvami, da je imela seks z pevcem Tokio Hotel-a nakopala sovraštvo fanov.

Pomočnica živino zdravnika, naj bi najprej hotela pokazati še več dokazov za 4dnevno zvezo z Billom, v kateri naj bi imela celo seks in se tudi večkrat strastno poljubljala.

Govorice o blondinki naj bi potihnile dokler ni prišla z novico, da bo o tem napisala knjigo za katero že ima zainteresirano založbo.

Po navedbah naj bi dekle izdalo vse podrobnosti zveze:

“…Vse bom povedala in pokazala slike…Povedala bom kako se je vse začelo, kako sva se spoznala in tudi o seksu bom izdala podrobnosti…”, tako Natalie B.

Prav zares je švicarska založba zainteresirana za knjigo, katero želi Natalie z pomočjo novinarja iz Düsseldorfa napisati. Dokončana naj bi bila še to do konca tega leta in naj bi prišela na police predvidevano februarja.

“…Vsem vreščečim najstnicam bom dokazala, da se Bill ne zanima za mozoljave najstnice…Lahko me žalijo, mi grozijo in me po vlačijo po zobeh, kar želijo…Kljub temu bom to napravila…”.

Naj bi ta knjiga resnično nastala in prišla na trg, se bo moral Bill Kaulitz resnično soočiti z to zadevo, saj se pričakuje, da naj bi postala hit, če pogledaš trenutni interes za Billa Kaulitz, Tokio Hotel in za zgodbo Nataliee B. nevtralno.

Bivša bo izdala knjigo... Natalie-kaulitz-sex


vir: http://tokiohotelrules.mojforum.si



hmm nwm če bi verjela...

sm j pa možno če ma slike...
Back to top Go down
.Katii.
Administrator
Administrator
.Katii.


Posts : 372
Join date : 2008-07-25

Bivša bo izdala knjigo... Empty
PostSubject: Re: Bivša bo izdala knjigo...   Bivša bo izdala knjigo... Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 12:53 pm

Meni se zdi do nagraužno in neokusno. Lahk bi Billa malo spoštovala, glede na to, da je glih znjo meu neki...Men se zdi to sam privabljanje pozornosti, če je seveda resnično. Če ni tolko boljše.

Teichy, kaj pa vir? Me res zanima iz kje je to prišlo
Back to top Go down
<33 Žana
Member
Member
<33 Žana


Posts : 347
Join date : 2008-07-26

Bivša bo izdala knjigo... Empty
PostSubject: Re: Bivša bo izdala knjigo...   Bivša bo izdala knjigo... Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 1:02 pm

Joj mooo jst če bi bla Bill bi jo pršla zs amerike precbat !!! Mooo ... kaj misli da se samo njej godi krivica !!!! mooo pomojem ona če da bi biu Bill na slabem glasi .. upm da jo bo Bill tožu !!! jst bi ju !!!
Back to top Go down
teichy
Member
Member
teichy


Posts : 176
Join date : 2008-09-15
Age : 29

Bivša bo izdala knjigo... Empty
PostSubject: Re: Bivša bo izdala knjigo...   Bivša bo izdala knjigo... Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 5:01 pm

.Katii. wrote:


Teichy, kaj pa vir? Me res zanima iz kje je to prišlo

sej je napisan js sm tu iz unga foruma dobila bom pogledala kje so one to najdle
Back to top Go down
teichy
Member
Member
teichy


Posts : 176
Join date : 2008-09-15
Age : 29

Bivša bo izdala knjigo... Empty
PostSubject: Re: Bivša bo izdala knjigo...   Bivša bo izdala knjigo... Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 5:11 pm

eko vir: klik alien alien alien alien
Back to top Go down
Sponsored content





Bivša bo izdala knjigo... Empty
PostSubject: Re: Bivša bo izdala knjigo...   Bivša bo izdala knjigo... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Bivša bo izdala knjigo...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel :: Tokio Hotel :: Bill Kaulitz-
Jump to: