Tokio Hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Obvestila | News about forum

Go down 
AuthorMessage
.Katii.
Administrator
Administrator
.Katii.


Posts : 372
Join date : 2008-07-25

Obvestila | News about forum Empty
PostSubject: Obvestila | News about forum   Obvestila | News about forum Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 5:11 pm

Najpomembnejša obvestila.

Most important thinks about forum.





Prvo obvestilo j sledeče: V zgodbicah bom pričela brisati komentarje. Prosim, da zgodbic v temah ne komentirate, za to bo odprta posebna tema. Hvala!

Razlog pa je, da je to sam spam. Spam, spam in še enkrat spam. Torej nepotrebno pisanje.



Last edited by .Katii. on Sun Oct 26, 2008 4:36 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
.Katii.
Administrator
Administrator
.Katii.


Posts : 372
Join date : 2008-07-25

Obvestila | News about forum Empty
PostSubject: Re: Obvestila | News about forum   Obvestila | News about forum Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 5:35 pm

Evo. Pobrisani so komentarji v vseh zgodbicah, končane in zaklenjene zgodbice so lepo spravljene v temi Končana pisateljska dela. Še vedno jih lahko preberete, obujate spomine.


Seveda, pa pričakujem, da se tema kaj kmalu napolnila. Vsi vabljeni k pisanju!
Back to top Go down
.Katii.
Administrator
Administrator
.Katii.


Posts : 372
Join date : 2008-07-25

Obvestila | News about forum Empty
PostSubject: Re: Obvestila | News about forum   Obvestila | News about forum Icon_minitimeMon Sep 22, 2008 5:17 pm

Dragi člani!

Včeraj je na serverju ForumMotion prišlo do nekih tehničnih težav, zato so posti, ki ste jih včeraj napisali prazni oz. jih ne prikazuje. Napaka je odpravljena, a postov ne bo nazaj. Mislim, da nismo postali veliko, tako, da ne bo veliko težav s nadkonado Wink


Rossa_Kaulitz tep je opis zbrisal...Žal mi je sam napisat ga boš morla še enkrat Wink
Back to top Go down
.Katii.
Administrator
Administrator
.Katii.


Posts : 372
Join date : 2008-07-25

Obvestila | News about forum Empty
PostSubject: Re: Obvestila | News about forum   Obvestila | News about forum Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 8:41 pm

Pred vami je nov izziv!


Kot sem že v neki temi omenila imamo drastično pomankanje članov. Zato sem pripravila poseben izziv,
ki mu bom rekla kar privabi-nagradi. Gre se za to, da kdor privabi na forum največ članov, dobi poseben rank
V.I.P. member. Vsak nov član, ki se bo registrirav, mi bo moral poslati zasebno sporočilo, v katero
bo napisal kateri član ka je na forum povabil. Vse skupaj bom beležila in določenega datuma objavila člana, ki je
privabil največ članov.

Na delo!
Back to top Go down
.Katii.
Administrator
Administrator
.Katii.


Posts : 372
Join date : 2008-07-25

Obvestila | News about forum Empty
PostSubject: Re: Obvestila | News about forum   Obvestila | News about forum Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 12:23 pm

Obvestilce!



Kot ste verjetno vsi že ugotovili gre meni blazno na živce spam, ki vključuje igrice na forumu, in vse tiste
poste, ki vključujejo samo enega smeška ali dva. S drugo administratorko sva se zmenile, da lahko vsak posta
v vseh igricah skupaj samo trikrat na dan. Vse bom beležila jaz osebno, če pride do kršitve bo član, ki je pravilo
prekršil dobil 1. opomin, ki je odvzem zasebnih sporočil. Če se bo stvar ponavljala bo prišlo do 2. opomona, 3. opomina...


Pridni bit, no spam Very Happy
Back to top Go down
.Katii.
Administrator
Administrator
.Katii.


Posts : 372
Join date : 2008-07-25

Obvestila | News about forum Empty
PostSubject: Re: Obvestila | News about forum   Obvestila | News about forum Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 1:04 pm

Obvestilce


Danes bi nekaj o slikah v fotogalerijah. Prosim, prosim, nalagajte slike v predogledu. Tiste, ki jih je FORGOT naložila so bile
ene zelo prevelike. Nasvet, prosim nalagajte vse slike v predogledu, kot sem jih v temah naložila jaz, prevelike slike namreč raztegnejo forum in upočasnjujejo njegovo delovanje.


Pridni bit Razz
Back to top Go down
Sponsored content





Obvestila | News about forum Empty
PostSubject: Re: Obvestila | News about forum   Obvestila | News about forum Icon_minitime

Back to top Go down
 
Obvestila | News about forum
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [News] VSD Hamburg
» [News] Session of dedication
» [News] A masterful reception
» Forum

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel :: ~Forum~ :: Pravila | Ruls-
Jump to: