Tokio Hotel

HomeFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Zgodba...

Go down 
AuthorMessage
.Katii.
Administrator
Administrator

PostSubject: Zgodba...   Wed Sep 24, 2008 4:55 pm

To naj bi bila resnična zgodba...

"Kje je Bill? Moral bi biti že nazaj!"
Tom je nervozno pogledal na uro. Bilo je skoraj polnoč.
"Saj bo prišel. Najpozneje jutri, ko se bomo odpeljali v Hamburg," ga je poskušal pomiriti Gustav, ker je Tom zmajeval z glavo.
"Minilo je že toliko časa, da to ni več smešno- Bill tega nikoli ne počne!"
"Ljubi bog, Tom! Ne razburjaj se!" mu je pomežiknil Georg z drugega konca sobe.
"Povsem jasno je , da se je Bill v zadnjem tednu vedno bolj ločeval od nas in ne vemo, kje trenutno tiči. Toda nima smisla zganjati panike. Morda potrebuje nekaj časa zase."
"Točno tako!", se je strinjal Gustav in spodil Toma s postelje. "Zdaj boš šel lepo v svojo sobo in se spočil ... In zjutraj bo tvoj brat popolnoma nepoškodovan spet pri nas."
Tom je hotel ugovarjati, ko pa je zagledal njuna zadovoljna obraza, je ostal raje tiho. V pritličju je hitro zlezel v posteljo in razmišljal o Billovi vrnitvi.

Grozljiv krik.
V trenutku je sedel Tom v postelji, raven kot sveča.
"Kaj za ...?"
Videl je, da je sam v sobi. Trznil je in prisluhnil, če bo sledil še kakšen. Čutil je, kako mu srce tolče v grlu, ko se je nečesa spomnil.
"Bill?!"
Panično je skočil iz postelje, se oblekel in stekel na hodnik. V nadstropju je bila čista tišina. Potrkal je na vrata sobe svojih prijateljev. Odgovora ni bilo. Ko je pritisnil na kljuko, so se vrata odprla.
"Gustav? Georg?"
Soba je bila zapuščena. Le okno je bilo na stežaj odprto, kot da bi bilo uporabljeno za zasilni izhod.
"Kaj se tu dogaja?"
Tom je za nekaj trenutkov obstal, nato pa je skozi okno splezal v temno noč.

"Gustav? Georg? Bill?" Vedno hitreje je tekel vzdolž zapuščenih ulic in pričakoval svoje prijatelje. Zaradi strašljivih temnih stolpnic je po hrbtu čutil mravljince. Panika ga je še bolj grabila, nočnega mraza pa sploh ni čutil več. Strah za Billa je bil prevelik, da bi lahko mislil na karkoli drugega. Vse Tomove misli so se vrtele okrog njega in v trebuhu je čutil slabost. Slutil je, da z njegovim bratom nekaj ni v redu.
Začelo je deževati.
Popolnoma brez sape je Tom nekje obstal. Nenadoma je tišino na ulicah prekinil dobro znani glas.
"Kaj počneš tu?"
Tomu se je skoraj ustavilo srce. "To je bilo kar ..."
Zazrl se je na največjo poslovno stavbo na drugi strani ulice.
"Bill!!! Moj bog, kaj počneš tam?!"
Tišina.
"Kaj misliš?" Billov glas je zvenel šibko. "Upal sem, da še prideš."
"Ej človek, ne serji! Kaj ti bo to? Hitro pridi dol!", je panično zavpil Tom tja gor. Čutil je, da mu srce vedno bolj nabija v grlu in da težko diha, tako zbit je bil.
"Preprosto ne zdržim več. Slišiš? Ves ta stres. Čisto sem izmučen! Ne morem več! NE ŽELIM VEČ! Žal mi je ..."
Njegove zadnje besede so se izgubile v vetru.
Tom je zadržal dih, ko se je Bill približal robu, namenjen skočiti. Zavpil je z vso močjo svojih pljuč.
"Prosim, spametuj se! Si slišal? Bill!! Prekleto, ne!!! Ne moreš me tako preprosto pustiti na cedilu! Bill! NE SKOČI!!! Bill, NEEEEEEEEEE!!!!!"

"Tom?"
Povsem prepoten je ta skočil pokonci in se zazrl naravnost v rjave oči svojega brata, ki je stal ob robu postelje.
"Oprosti, da sem včeraj prišel tako pozno nazaj", se mu je opravičil Bill.
"Vem, da si ne podarjava ničesar za rojstni dan, toda kljub temu sem ti želel nekaj kupiti, ker si mi v zadnjem času tako pogosto stal ob strani in sem vedno lahko računal nate. V bistvu si zame vedno tu. No ja, kakorkoli, na poti nazaj sem zamudil vlak ... Tukaj! Vse najboljše, veliki bratec!"
"So bile vse le sanje?" Nejeverno je Tom strmel v svojega dvojčka in se mu megahvaležen obesil za vrat.
"Ni mi treba podariti ničesar", je rekel olajšano. Ni mogel skrivati nasmeha.
"Ti si moje darilo, bratec!"

Js sm se jokala ko sm to brala. Men je ušeč, čeprou ne vrjamem da se je res zgodilo.
Back to top Go down
View user profile
Girl.<3
Founder
Founder

PostSubject: Re: Zgodba...   Thu Sep 25, 2008 2:31 pm

= tut jst n vrjamem d je to res

I love you
Ich liebe dich
TooooM.
Back to top Go down
View user profile http://tokiohotel.all-up.com
teichy
Member
Member

PostSubject: Re: Zgodba...   Thu Oct 30, 2008 4:48 pm

Girl.<3 wrote:
= tut jst n vrjamem d je to res
agree

js temu ne verjamem lol tok ne morta bit povezana k js že sama vem...k mam istu sestro dvojčico pa
nismo tok povezane...
pač res je d učasih k je ona sad tut js ratam pa take podobne...
sm nismo ble pa nkol tko povezane kokr tle govori....
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Zgodba...   

Back to top Go down

Zgodba...
Back to top 
Page 1 of 1